CO ROBIMY?

ANGAŻUJEMY LUDZI, BY UWOLNILI SWÓJ POTENCJAŁ.

The Vasta Group powstała w 2015 roku, a jej założyciele i członkowie posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zmianami, audytach bezpieczeństwa, budowaniu kompetencji, zachowaniach pracowników i rozwoju wydajności.

Dzięki kompetencjom z wielu dziedzin biznesowych i firm, takich jak produkcja, usługi, recykling czy doradztwo i szkolenia, The Vasta Group posiada dziś wiedzę i doświadczenie, które są kluczowe dla zdolności szybkiego zrozumienia wyzwań, przed którymi stają nasi klienci.

DBAŁOŚĆ
o klientów

Każdego Klienta traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być potraktowani. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby klienta i dostosowujemy metodykę do jego oczekiwań. Klient zawsze może być pewien, że dostanie najlepsze możliwe rozwiązanie.

DBAŁOŚĆ
o biznes

W naszej firmie bardzo dobrze rozumiemy, że czas to pieniądz. Dostarczamy klientom usługi na najwyższym poziomie – tak, by pomóc im zrealizować swoje cele biznesowe. Koncentrujemy się na kwestiach istotnych. Jeśli uważamy, że czegoś nie warto robić – otwarcie to komunikujemy.

DBAŁOŚĆ
o społeczeństwo

Projekty realizowane przez The Vasta Group wpływają pozytywnie na społeczeństwo (otoczenie). Redukują liczbę wypadków przy pracy i poza nią. Ograniczają marnotrawstwo przez co spada zużycie zasobów, a co za tym idzie - tzw. ślad węglowy. Podnoszą kompetencje pracowników oraz obywateli.

Zespół Grupy Vasta składa się z doświadczonych osób, które wcześniej zajmowały stanowiska od menedżerów operacyjnych, ekspertów HSE, HR biznes partnerów – po dyrektorów generalnych.

Łączy nas pasja do „robienia właściwych rzeczy”, a także „robienia rzeczy we właściwy sposób” oraz nasze praktyczne doświadczenia, jak potężna może być podróż przez zmianę, gdy wszyscy są w nią zaangażowani i dążą w tym samym kierunku. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że trwała zmiana – a tym samym zrównoważony świat – jest osiągana tylko wtedy, gdy wszyscy naprawdę tego chcą, zarówno rozumiejąc, jak i akceptując Dlaczego i Jak.

Nasi klienci

KONTAKT

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

The Vasta Group © 2022